Optikom-Bis Al. NMP 10
42-202 Częstochowa
tel 034 365 29 74
fax 034 365 29 39

Wdrożenia

iComarch24

Naszą ofertę kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw poszukujących innowacyjnych rozwiązań wspierających prowadzenie działalności gospodarczej. Kompleksowe usługi dostępne 24h/dobę przez Internet wyznaczają nowe kierunki w biznesie. Dzięki iComarch24 Klient otrzymuje wszystko czego potrzebuje, aby sprawnie zarządzać i rozwijać swoją firmę.

Dowiedz się więcej

Optima

To program stworzony dla małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Comarch OPT!MA to program do zarządzania, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac. Program, który wspomaga prowadzenie firmy oraz dzięki dedykowanemu modułowi Biuro Rachunkowe, Comarch OPT!MA staje się najlepszym na rynku programem do zarządzania biurem rachunkowym i kancelarią na wszystkich etapach obsługi klienta. Przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale i rozpoczynającym pracę z Comarch OPT!MA.

Moduły Comarch OPT!MA:
Kasa/Bank, Faktury, Środki Trwałe, Detal, Handel, Analizy, CRM, Księga Podatkowa , Księga Handlowa, Księga Handlowa Plus, Płace i Kadry, Płace i Kadry Plus, Biuro Rachunkowe.

System współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi typu: kasy fiskalne, drukarki fiskalne oraz drukarki etykiet oraz kodów kreskowych.

Dowiedz się więcej

XL

Comarch CDN XL to wielomodułowy, w pełni zintegrowany system informatyczny dla średnich i dużych firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. System umożliwia pracę on-line/off-line firmom wielooddziałowym, posiadającym często skomplikowany obieg dokumentów. Oprogramowanie doskonale wspiera pracę akwizytorów, vansellerów oraz punktów sprzedaży detalicznej i oddziałów przedsiębiorstwa. Dzięki systemowi Comarch CDN XL wszystkie działania w firmie zyskują na efektywności.

Comarch CDN XL to:
Sprzedaż, Zamówienia, Produkcja, Import, Księgowość, Środki Trwałe, e-Sklep, Pulpit kontrahenta, Human Resources, Projekty, Serwis, Magazyn Wysokiego Skladu, Business Intelligence, CDN Mobile, CRM, CDN Retail

Każda nowa wersja systemu Comarch CDN XL obejmuje zarówno dostosowanie produktu do ciągle zmieniających się w naszym kraju przepisów, jak też rozwój istniejących oraz tworzenie nowych funkcjonalności zwiększających ergonomię pracy z systemem.

Dowiedz się więcej

klasyka

Comarch Klasyka to kompletna oferta dla małych i średnich firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Składa się na nią ponad 10 programów wspomagających zarządzanie i księgowość, pracujących w środowisku DOS. W skład pakietu wchodzą programy magazynowo - fakturujące (Firma++, Faktury), finansowo-księgowe (Księga Podatkowa, Profesjonalna Księga Podatkowa, Księga Handlowa, Profesjonalna Księga Handlowa) i kadrowo-płacowe (Płace, Płace i Kadry).
Z każdej z grup programów Comarch Klasyka, Klient może wybrać te, które odpowiadają najlepiej jego potrzebom. Rozwiązania te, uzupełnione są o szereg aplikacji dodatkowych, pracujących w środowisku Windows: Profit, Xlink, Efekt, Etykiety, Zamówienia.

Comarch Klasyka to przede wszystkim: funkcjonalność, stabilność, łatwy i przejrzysty interfejs, niezawodność i aktualność rozwiązań.

Dowiedz się więcej

iMED24

iMed24 S.A. jest producentem oprogramowania do zarządzania pojedynczymi i sieciowymi placówkami medycznymi oraz gabinetami lekarskimi. System informatyczny iMed24 pozwala na obsługę pacjenta w dowolnej placówce medycznej od chwili jego rejestracji na wizytę do gabinetu, poprzez samą wizytę, aż do zakończenia leczenia.

Zarządzanie gabinetem

System iMed24 to doskonałe rozwiązanie dla każdej indywidualnej praktyki lekarskiej. Lekarze za pośrednictwem systemu iMed24 mogą m.in. prowadzić dokumentację medyczną oraz oferować swoim pacjentom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań dedykowanych sektorowi medycznemu, takich jak rejestracja on-line na wizyty, czy udostępnianie wyników badań. iMed24 to również możliwość dodatkowej promocji gabinetu w Internecie, dzięki wykorzystaniu pozycjonowania wizytówki IPL w wyszukiwarkach internetowych.

Zarządzanie przychodnią

Oprogramowanie iMed24 jest narzędziem do kompleksowego zarządzania przychodnią medyczną. System iMed24 powstał z połączenia nowoczesnej architektury i sprawdzonych technologii, dzięki czemu może obsłużyć przychodnię na wielu płaszczyznach, zaspakajając nawet najbardziej wyszukane jej potrzeby. System iMed24 cechuje elastyczność i funkcjonalność, ale także otwarta struktura i interoperacyjność z oprogramowaniem innych producentów. Nacisk, jaki położono na ergonomię pracy z iMed24 sprawia, że nauka jego obsługi jest szybka, a korzyści z wdrożenia widoczne niemal od razu.

Zarządzanie siecią placówek medycznych

System iMed24 do zarządzania siecią placówek medycznych to oprogramowanie, którego funkcjonalności wyróżniają je spośród innych dostępnych na rynku aplikacji. Prócz kompleksowego administrowania siecią medyczną, iMed24 zapewnia wymianę danych między poszczególnymi jej jednostkami, gwarantując tym samym płynną i ciągłą komunikację wszystkich placówek. Zarządzanie, koordynacja czy wreszcie monitowania działań każdego z oddziałów jednostki służby zdrowia odbywa się z wykorzystaniem centralnych słowników i centralnej bazy danych, której aktualizacja ma miejsce w czasie rzeczywistych i dostępna jest od razu w każdej z przychodni sieci. System iMed24 pozwala kompleksowo obsłużyć sieciowe placówki medyczne, współpracując jednocześnie, dzięki elastyczności, otwartej strukturze i interoperacyjności, z oprogramowaniem innych producentów. System dla sieci medycznych umożliwia także zarządzanie kontraktami z firmami oraz zarządzanie siecią podwykonawców.

Rozliczenia z NFZ

System iMed24 pozwala na rozliczenia kontraktów z NFZ w ramach POZ (podstawowej opieki zdrowotnej) oraz AOS (ambulatoryjnej opieki specjalistycznej). Dzięki integracji modułu z kartą wizyty i rejestracją, osoba rozliczająca świadczenia ma możliwość wglądu w dane wizyty, które podlegają rozliczeniu. Ponadto, moduł ten pozwala na równoczesne rozliczanie kontraktów podpisanych z wieloma oddziałami NFZ.

Dowiedź się więcej

ibard

Polecamy aplikację do ochrony bezpieczeństwa Państwa danych.
Archiwizacja odbywa się automatycznie – bez ingerencji użytkownika. Dane szyfrowane są kluczem szyfrującym AES 256-bit, przesyłane szyfrowanym połączeniem SSL 128-bit i przechowywane w Comarch Data Center, spełniającym najwyższe normy bezpieczeństwa zgodne z ISO/IEC 27001:2005 System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.
Roczna opłata za 10 GB wynosi tylko 199 zł netto.

Czy warto ryzykować utratę danych przy tak niskiej opłacie ?!!!