Wyrażenie zgody

Administratorem Danych Osobowych jest Optikom-Bis Sp z o.o z siedzibą w Częstochowie (42-202), Al. NMP 10, NIP 573-020-64-26, REGON 008408516 (polityka prywatności dostępna na stronie www.optikom-bis.pl) oraz Optikom-Bis Ewa Stefanowska – Lasoń z siedzibą w Częstochowie (42-202), Al. NMP 10, NIP 573-233-07-74, REGON 243538949 (polityka prywatności dostępna na stronie www.optikom-bis.pl )

Dane osobowe Klienta będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz po zakończeniu trwania umowy w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze, na czas zgody z obowiązującymi przepisami, a w przypadku prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego, do czasu cofnięcia przez Klienta zgody.

Wyrażam zgodę:

 Administratorowi Danych Osobowych Optikom-Bis sp. z o.o. na wykorzystywanie telefonu, którego jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego. (Dzięki tej zgodnie będziemy mogli np. zadzwonić i przedstawić Ci nową ofertę czy promocję).

 Administratorowi Danych Osobowych Optikom-Bis sp. z o.o. na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej (Dzięki tej zgodnie będziemy mogli np. wysłać Ci e-mail z informacją o nowej, korzystnej ofercie czy promocji.)

 Administratorowi Danych Osobowych Optikom-Bis sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych po zakończeniu umowy. (Dzięki tej zgodnie pozostaniemy w kontakcie nawet po zakończeniu umowy, abyś zawsze mógł wybrać najlepszą ofertę dla siebie)

 Administratorowi Danych Osobowych na przetwarzanie moich danych celem prowadzenia działań marketingowych na rzecz Optikom-Bis sp. z o.o. oraz Partnerów współpracujących (dzięki tej zgodzie, my w imieniu naszych Partnerów, poinformujemy Cię o wyjątkowych ofertach i promocjach partnerskich)

 Administratorowi Danych Osobowych Optikom-Bis Ewa Stefanowska - Lasoń na wykorzystywanie telefonu, którego jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego. (Dzięki tej zgodnie będziemy mogli np. zadzwonić i przedstawić Ci nową ofertę czy promocję).

 Administratorowi Danych Osobowych Optikom-Bis Ewa Stefanowska - Lasoń na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych po zakończeniu umowy. (Dzięki tej zgodnie pozostaniemy w kontakcie nawet po zakończeniu umowy, abyś zawsze mógł wybrać najlepszą ofertę dla siebie)

 Administratorowi Danych Osobowych na przetwarzanie moich danych celem prowadzenia działań marketingowych na rzecz Optikom-Bis Ewa Stefanowska – Lasoń oraz Partnerów współpracujących (dzięki tej zgodzie, my w imieniu naszych Partnerów, poinformujemy Cię o wyjątkowych ofertach i promocjach partnerskich)

 * Administratorowi Danych Osobowych Optikom-Bis sp. z o.o. na przetwarzane danych osobowych w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy oraz w celu realizacji umowy, w pozostałych celach związanych z prowadzona działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności, do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym (Dzięki tej zgodzie będziemy mogli realizować zamówienia, umowy i zlecenia)

 * Administratorowi Danych Osobowych Optikom-Bis Ewa Stefanowska - Lasoń na przetwarzane danych osobowych w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy oraz w celu realizacji umowy, w pozostałych celach związanych z prowadzona działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności, do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym (Dzięki tej zgodzie będziemy mogli realizować zamówienia, umowy i zlecenia)

Pola oznaczone * są obowiązkowe!

Niniejsze zgody obejmują przetwarzanie danych w przyszłości, jeśli nie zmieni się cel przetwarzania.